Dezenfeksiyon nedir?

Ana sayfa » Dezenfeksiyon nedir?
Dezenfeksiyon nedir

Dezenfekte Çalışmaları

Dezenfeksiyon nedir, Dezenfekte hakkında bilmeniz gereken herşey

İnsanlarda hastalık bulaştırma özelliği etkin olan mikroorganizmaların dezenfektan kullanarak dezenfeksiyon uygulaması işlemlerine dezenfekte denir. Virüslerden bakterilerden ve bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en ideal pratik yolu dezenfektedir. Kaliteli dezenfektan kullanarak yapılan etkili dezenfeksiyon uygulamasında, alandaki zararlı bakteriler 30 saniye gibi kısa bir sürede yok olabildiği gibi ortamı anında hijyenik duruma getirme esasına dayanmaktadır. Bir mucize eseri olan dezenfektanlar yerde kıyıda köşede ve havada asılı olan mikro organizmaları küf sporları anında kendine çekerek yok eder. Dezenfeksiyon uygulamasında kullanılan kimyasal maddelere dezenfektan denir. El dezenfektanı, yer yüzey dezenfektanı, ahır kümes dezenfektanı gibi çeşitleri bulunmakta olup her dezenfeksiyon işlemi ayrı bir çalışmadır. Kaya böcek ilaçlama dezenfekte kadrosu, Dünya genelinde kalitesi ispatlanmış en üst kaliteli dezenfeksiyon ürünlerini kullanarak uygulama yapmakta ve profesyonel ekibimiz ile daha sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktayız. Bulaşıcı zararlılardan korunmak için dezenfeksiyon işlemi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bulaşıcı hastalıklara geçit vermemek için mutlaka dezenfekte yaptırınız.

En çok hangi alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapıyoruz

✓ Ev dezenfekte ✓ Fabrika dezenfekte ✓ Hastane dezenfekte ✓ Tesis dezenfekte
✓ Apartman dezenfeksiyonu ✓ Gıda deposu dezenfekte ✓ Otel dezenfekte ✓ Kreş dezenfekte
✓ Otobüs dezenfekte ✓ Araç dezenfeksiyonu ✓ Anaokulu dezenfekte ✓ Okul dezenfeksiyon işlemleri
✓ İşyeri dezenfekte ✓ Kümes Dezenfekte ✓ Boş Havuz dezenfekte

gibi her türlü açık kapalı alanda dezenfeksiyon çalışmalarımız mevcuttur. Tüm dezenfeksiyon işlemlerinde dünya markası dezenfektanlar kullanarak anında kaliteli sonuçlar sunuyoruz. Yer yüzey dezanfektanları ile her yere ulaşarak bakterileri yok ediyoruz.

Dezenfeksiyon nasıl yapılır?

Dezenfeksiyon uygulaması alanlardaki mikroorganizmaları yok etmek için dezenfektan kullanarak spreyleme, püskürtme ve dumanlama yöntemi ile gerçekleştirilen bir çalışmadır.

Dezenfekte, Dezenfeksiyon ve Dezenfektan arasındaki farklar nelerdir?

Bir çok müşterimiz dezenfektan jel, el dezenfektanı, dezenfekte suyu ve dezenfekte ilacı ile evi dezenfekte edebilir miyiz gibi sorular sormaktadır. El dezenfaktı, jel, su hepsi farklı maddelerdir. Evi dezenfekte yaptırmak için yüzey dezenfektanı kullanmak gerekir.

Dezenfeksiyon yaptırmanın önemi

Alanlarınızı düzenli dezenfeksiyon yaptırarak birçok bulaşıcı hastalığa geçit vermeden önlemiş olursunuz. Dezenfekte yapılan alanlar mikroplardan ve bakterilerden arınmış tertemiz ortamdır.

Dezenfeksiyon çeşitleri nelerdir?

Termal dezenfeksiyon, Spreyil, Kimyasal, Dumanlama ve Fiziksel dezenfeksiyondur.

Virüslerin bulaştırdığı hastalıklar nelerdir?

Ekoli virüsü, Kaliforna virüsü,  Legionella virüsü gibi benzer virüsler birçok ciddi hastalıklara neden olabilmektedir. Dezenfekte hakkında detaylı bilgi almak, Dezenfeksiyon nasıl yapılır öğrenmek için 7/24 bizleri arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla dezenfeksiyon işlemi için hemen arayın!

Açık kapalı alanlarınızı, virüslerden korumak için dezenfekte ettiriniz. Bulaşıcı hastalıklara geçit vermeyiniz.

Dezenfeksiyon hakkında bilgiler

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88
2020-03-25T14:40:27+03:00
HEMEN ARA
whatsapp WHATSAPP