Ümraniye Böcek İlaçlama

Ümraniye’de bulunan ilaçlanmaya muhtaç alanların ilaçlanması için faaliyet gösteriyoruz. Ümraniye’de yaşıyor veya buruda bulunan bir işletme, fabrika ya da benzeri bina sahibi biri iseniz firmamızın ilaçlama faaliyetlerini kiralayabilirsiniz. Firmamız sayesinde kullandığınız ve yaşadığınız alanlardaki zararlı haşere ve böceklerin yaşamlarına son verecek ilaçlama faaliyetlerini satın alabilir, rutin olarak ilaçlama yaptırarak süresiz olarak zararlı haşere ve canlılardan kurtulabilirsiniz.

Firmamız Ümraniye böcek ilaçlama firması olup İstanbul’un geneline olduğu gibi Ümraniye’ye yönelik olarak da başarılı olarak böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız ile irtibata geçmeniz ve hizmetlerimizi satın almak istediğiniz belirtmeniz halinde çalışanlarımız en kısa sürede beyan ettiğiniz adrese gelerek hizmet uygulamasına başlamaktadırlar.

Uzman Çalışanlarla Etkili İlaçlama

Firma çalışanlarımız haşere ilaçlama yapılacak, bina, depo, ambar, daire veya diğer alanların tespitini yaptıktan sonra bulunan haşere veya böceklerin türünü tespit etmektedir. Örümcek, mite, tahtakurdu, çıyan vs gibi zararlı haşereler belirlendikten sonra bu böceklerin ilaçlanması için gerekli olacak ilaca karar verilir. Çalışanlarımız yeterli miktar ve dozda kullandıkları ilaçlar ile yok edilmesi gereken böcekleri kısa sürede yok etmektedirler.

Profesyonel olarak yapılan çalışmalarımız tam olarak karşılığını bulmaktadır. İlaçlanan alanlarda bir daha haşere ve böcek üremesi mümkün olmamaktadır. Bunun için gerekli olan en iyi ve etkili ilacı kullanmaktayız. Böceklerin zehirlenmesi için üretilmiş olan bu ilaçlar, firmamız çalışanları tarafından uygun araç ve makineler kullanılarak alana sıkılmaktadır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88