Tırtıl İlaçlama

Bitkilerin düşmanı olan tırtıllar oldukları bölgede büyük zarara yol açmaktadır. Otçul canlılara verilebilecek en iyi örnek olarak karşınıza çıkan tırtıllar göz kamaştırıcı renkleriyle göz önünde bulunmaktadır. Bulundukları bölgede toplu halde görülürlerse kozası da orda bulunuyor demektir. Yaprağa koza halinde yaşarlar. Yiyecekleri bittiği zaman kendi türlerini de yeme özellikleri bulunmaktadır. Ağaç yaprakları ve bazı çeşitli bitkilerde kolay görülebilen bu canlılar kelebeğe dönüştüğü zaman gözden kaybolurlar. Bitkilerin en büyük düşmanı olan tırtıllardan kurtulma yolları da mevcuttur.

Tırtıl İlaçlama

Bu yöntem etkili olsa da bitkilere de zarar verebilir. Bu yöntemin en önemli özelliği meyve ağaçlarında çiçek dökümü olduğu zaman uygulanmasıdır. Ruhsatlı ilaçların kullanılması ve ilaçların reçeteli olarak alınması gerekir. aksi takdirde beklenilmeyen etkiler görülür.

Böcek İlaçlama

Hayat boyu rahatsızlık veren bazı böcek türlerinin yok edilmesi, yok edildikten sonra da önlem alınması gerekmektedir. Banyo su yerleri, petek borusu, çiçek yanları gibi bir çok alanda bulunan böcek türleri gerekli önlemler alındıktan sonra ev temizlemesi gerekmez . Firmalar geldikleri zaman teknik bir şekilde böcek türlerini kolaylıkla yok edecek güce sahiptirler. Tek yapılması gereken firma ile irtibata geçmektir.

Haşere İlaçlama

Bu da yaklaşık olarak yukarıda bahsettiğimiz şekilde olmaktadır. hayatınızın kabusu olan birçok canlılar ilaç yöntemi ile yok edilmektedir. Bunun için yapmanız gereken iyi bir firma bulmanızdır. Hizmette bulunan firmalar gereken desteği size gösterecektir.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88