Tahtakurusu İlaçlama

Tahta kurusu istilası hijyen ve temizlik açısından yetersiz odalar evler, binalar, apartmanlar, yatakhaneler, yurt, otellerde görülürler. Modern ilaçlama şirketleri uzman ekipleriyle her yeri titizlikle inceledikten sonra vakumlama yöntemiyle tahtakurusu ilaçlama işlemi uygulanır. Sıvı ilaçlama tahta kurusunu yok etmede uygulanan bir yöntemdir. Açık alanlara ve gizli köşelere saklanan tahta kurusunun ortadan kaldırılması için sıvı ilaçlar etkili olmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ve sertifikaları mevcut ilaçların kullanımı tercih edilmelidir.

Böcek ilaçlama

Genellikle sıvı veya jel yapıdaki kimyasal ilaçlar kullanılarak böcek ilaçlama gerçekleştirilir. Sağlık bakanlığı onayını ve sertifikalarını almış böcek ilaçlama şirketleri tercih edilmesinde fayda vardır. Sıvı ilaçlama sistemi Püskürtme ve buharlama yöntemi olarak iki şekilde yapılmaktadır. Doğru teknik ile ilaçlama yapılmadıkça ilaçlama işlemlerinden sonuç alamazsınız.

Haşere ilaçlama

Bu işlemlere başlamadan önce ilaçlanacak parazit canlı türünün cinsi belirlenip ona göre ilaç temin edilip uygulamaya geçilir. Bu haşere ilaçlama yöntemleri kokusuz uygulama, kokulu uygulama, termal flog cihazı ile sisleme şeklinde uygulama, ulv cihazı ile soğuk sisleme seklinde uygulama, jel şeklinde uygulama tercih edilen uygulama yöntemleri arasında yer almaktadır.

İçlerinden en çok tercih edileni haşereler için jel uygulama yöntemidir. Kolay ve etkili uygulaması nedeniyle ev ve iş yerleri için sıklıkla Jel ilaçlama tercih edilmektedir. Jel ilaçlama esnasında bulunduğunuz alanı terk etmenize gerek yoktur. Şırınga tabancası ile ulaşılması zor kuytu bölgelere bile rahatlıkla ilaç bırakılmaktadır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88