Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Ülkemiz büyük bir bölümünün nemli ve ıslak bir iklime sahiptir. Bunun yanında inşaat sektörünün ülkemizin lokomotif sektörü olması ve sürekli yeni inşaatların yapılması sebebi ile tabiatta yaşayan böcek ve haşerenin yeni alanlarda yaşamak ve yiyecek bulmak amacı ile insanların yaşam bölgelerine yöneldikleri görülmektedir.

Hala eskiden kalma yöntemler ile bu tür mahlûkat ile savaşılamaz. Bir fare kapanı veya ortama koyacağınız bir bozulmaya yüz tutan veya küflenen bir yiyecek ile bu sorunu çözeceğinize savaşmak istediğiniz hayvanın yanında başka tür hayvanları da ortama davet edebilirsiniz.

Eski Yöntemler Bırakılmalı

Günümüzde artık böcekler ve haşereler ile yapılan mücadele bütünü ile bilimsel yollar ile yapılmalıdır. Artık eski yöntemler ile yapılan böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama yapılmamalıdır.

Çocuklar Ortamdan Uzaklaştırılmalıdır

Özellikle ilaçlama yapılacak alanlardan çocukların, yetişkinlerin ve var ise evcil hayvanların uzaklaştırılması elzemdir. Mutfakta bütün yiyecek ve gıda ve her türlü gıda kapları muhafaza edilmelidir. Kullanılan ilaçların sağlık bakanlığınca onayla olmasına dikkat edilmesi gerekir.

İlaçlama işlemi bittikten sonra ilaçlama prosedürünce önerilen süre süresince ilaçlanan alanda bulunulmamalı ve söz konusu ilaçlar ile temas eden yüzeyler ve eşyalar kullanılmasından itina ile kaçınılmalıdır

Sultanbeyli bölgesinde Sultanbeyli böcek ilaçlama adı altında faaliyet gösteren firmamız yukarda sayılan tüm önemli acil önlemler ile bölge halkına uzun yıllara dayalı uzman ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88