Pire İlaçlama

Pireler parazit haşerelerden biridir. Bir çok virüs taşıyarak insanlara ve hayvanlara bulaştırabilirler. Bu da bir çok hastalığa sebep olabilir. Pireler zıplayarak hareket ederler. Bu sebeple virüsleri diğer hayvanlardan, hatta ölü hayvanlardan bile alabilirler. Vücutta kaşıntı ve kızarıklığa sebep olurlar. Pirelerin çoğalmaması ve pirelerden kurtulmak için pire ilaçlama mutlaka yapılmalıdır.

Pireler haşerelerin arasında en hızlı üreyenlerdir. Firma olarak pirelerden böceklerden ve haşerelerden kurtulmak için haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Böcekler çok hızlı çoğalmalarından dolayı yayılmalarını önlemek gerekmektedir. Doğaya yararı olan fakat insan sağlığına zararları bulunan canlıların hijyen açısından da oldukça sağlığa zararlıdır. Böcek ilaçlama hizmetimizle evinizde bulunan böcek ve haşerelerden kurtulma imkanınız bulunmaktadır.

Pire İlaçlama Yöntemleri

Pireler kan emerek beslenirler ve virüsleri insanlara ve hayvanlara bulaştırırlar. Sağlık açısından çok ciddi problemler yaratabilirler. Bu sebeple pireler ilaçlanmadan asla yok olmazlar. Firma olarak kapalı alanlarda sıvı ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemi buharlama veya püskürtme yoluyla uygulanır ve en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca ev, ofis, bahçe gibi alanlarda ilaçlama uygulanabildiği gibi, hastanelerde veya klinik gibi sağlık kuruluşlarında da kolaylıkla uygulanabilir.

İlaçlama işlemleri titizlikle yapılmalıdır. Çünkü pireler ısıya ve açlığa çok fazla dayanıklı haşerelerdir ve basit ilaçlarla yok edilemezler. Bu sebeple ilaçlama işlemlerinde uygulanan ilaçların çok etkili olması gerekmektedir.

Pireleri yok etmek için ilaçlama yapılmasının yanı sıra evcil hayvanların pirelere sebep olabilmesi sebebiyle hayvanların da mutlaka ilaçlanması gerekmektedir. özellikle çiftliklerde pireler sıklıkla bulaşmaktadır. Fakat hayvanlarda pire için yapılan ilaçlama mutlaka veterinerler tarafından yapılmaktadır. Böcek ilaçları kedi veya köpek gibi hayvanların üzerinde uygulanması ölüme sebebiyet verir.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88