Örümcek İlaçlama

Örümcek ilaçlama işleri teknik bilgi isteyen ilaçlama faaliyetlerdendir. Nedeni ise örümceklerin zararlı haşereler grubunda olmasından kaynaklanaktadır. Diğer haşerelere nazaran direnç ve dayanıklılık oranı daha fazla olan örümcekler, daha yüksek dozda zehir ile yok edilebilmektedirler. Bu nedenle de örümcek ilaçlama da kullanılacak ilaçların daha farklı kimyasallar ve içeriklere sahip olması gerekmektedir.

Aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyecek içerikleri bulundurması zorunluluktur. Aksi taktirde örümcek ilaçlanan alanlarda insanlar da zarar görebilir ve zehirlenebilirler. Böcek ilaçlama yapılırken yeterli doz ve düzeyde ilaç kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Bunun için alanında yeterli tecrübe ve mesleki bilgiye sahip kişilerin böcek ilaçlama işinde çalıştırılması esastır.

Firmamızın çalışanları yıllardır firmamızla çalışan alanında tecrübeye sahip kendisini geliştirmiş ve teknik bilgiye sahip kişilerdir. İnsan sağlığına zararsız olarak hazırlanması gereken ilaçların hazırlanmasını bilen, gerekli eğitimlerini almış çalışanlarımız hızlı ve güvenilir ilaçlamada müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak niteliktedirler.

Uygun Teknik ve Araç Gereç Kullanımı

Firmamız tarafından yapılan ilaçlama faaliyetlerinde bilimsel yol ve yöntemlerin kullanılmasına özen gösterilmektedir. Örümcek ilaçlama için olması gereken seviyelerde haşere ilaçları hazırlanmakta ve bu ilaçlarla haşere ilaçlama yapılmaktadır. Kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar vermediği gibi sadece hedef alınan haşereyi yok etmede yüzde yüz sonuç vermektedir.

Firmamız çalışanları tarafından kullanılan araç gereçler sektör ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak üretilmiş araç gereçlerdir. Çalışan güvenliğini de sağlayan araç ve gereçler haşere ilaçlama faaliyetlerini sorunsuz olarak tamamlamayı mümkün kılmaktadır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88