Levent Böcek İlaçlama

Doğada her ne kadar faydalı ve gerekli olsalar da yaşam alanlarında sağlık üzerinde olumsuz etkiler bırakırlar. Bu nedenle özellikle evlerimizi haşere ve böceklerden korumak gereklidir. Açık kapı altları, camlar, su tesisatları gibi birçok şekilde evlere girebilirler. Evcil hayvanların konak olarak kullanılması ile de kapalı ortamlara yerleşme imkanı bulmaktalar.

İlaçlama İşlemi

Böcek ve haşereler hızlı şekilde ürediklerinden görüldükleri anda müdahale etmek önemlidir. Kendi kendine baş etmek isteyenleri zorlu bir süreç bekler. Böcek ve haşerelerin ortadan kaldırılması yeterli değildir. Bıraktıkları larva ve yumurtalar olabilir. Bu nedenle mutlaka uzman bir böcek ilaçlama yapılması gereklidir. Deneyimli ekipler öncelikle böcek ve haşerenin türünü belirlemektedir.Yapılan uygulamalar türe göre değişiklik göstermektedir.

Deneyimli ekipler tarafından uygulanan haşere ilaçlama sayesinde tüm larva ve yumurtalardan kurtulmak amaçlanmaktadır. Kullanılan ilaçların miktarını ayarlamak için bu konuda deneyimli olmak gereklidir. Herhangi bir böcek ve haşere ile karşılaşmanız durumunda Levent böcek ilaçlama yardımınıza hazırdır. İşinde uzman ekiplerimiz tarafından türe uygun ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlama sonrası mekanın kısa bir süre kapalı kalması uygundur. Ekipler tarafından belirtilen süre dolduktan sonra 2-3 saat havalandırma gerekli olabilmektedir.

Zaman zaman ev, ofis gibi kapalı alanlarımızda böceklerle karşılaşmak mümkündür. Çeşitli yollarla kapalı alanlara sızabilecek yapıya sahiptirler. Sağlık açısından oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bu durumdan en kısa sürede kurtulmak önemlidir. Çünkü anatomileri hızlı şekilde üremeye programlıdır. Sizler fark edene kadar çoğalmış olabilirler.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88