Kırkayak İlaçlama

Kırkayak olarak bilinen canlı, sürüngenimsi ancak ayakları bulunan bir canlıdır. Çıyan olarak da adlandırılır. Zararlı canlılardandır. İnsanlara korku salması ve bulunduğu alanlarda insanlarda allerjik hastalıklar başta olmak üzere diğer cilt hastalıklarına sebebiyet vermesi ile bilinirler. Kolay üreyebilen ve kısa zamanda çoğalabilen canlılar arasındadır. Evlerde, işyerlerinde ve diğer yaşam alanlarında bulunmaları sakıncalı canlılardır.

Bu nedenle de bu alanlardan uzaklaştırılmaları gerekmektedir. Ancak bu işlemin doğal ve zararsız yollarla yapılması mümkün değildir. Kırkayak olarak bilinen canlılar doğada kendi yaşam alanlarına normal yollarla dönmezler. İnsanların bulundukları alanlarda böcek ilaçlama faaliyeti yapılmadığı taktirde sürekli olarak kalır ve çoğalırlar. Bir süre sonra ise koloni haline gelerek insanların varlıklarını tehlikeye düşürecek sayıya ulaşırlar. Bu nedenle varlıkları tespit edildiği anda yok edilmeleri gerekir.

Kırkayaklar Nasıl İlaçlanmalıdır?

Firmamız tarafından yapılan ilaçlama faaliyetleri kırkayakların da ilaçlanmasına yönelik olarak çeşitlenmektedir. İlaçlama faaliyetlerimizi yoğun olarak bulunan haşerelerin türüne göre belirlemekte ve uygulamaktayız. Haşere ilaçlama çalışmalarımız sırasında titizlik, dikkat ve özenle hareket ediyor, kırkayak isimli canlıların yaşam alanlarını itina ile tespit ederek ilaçlama faaliyetlerimizi bu alanlara yoğunlaştırıyoruz.

Kırkayak ilaçlama işlemini yaptırmak için firmamızla iletişime geçmeniz ve ilaçlanacak alanı göstermeniz yeterlidir. Firma çalışanlarımız kırkayak ilaçlanması için uygun içeriğe sahip ilaçlarla kısa süre içinde işyerinize veya evlerinize gelerek ilaçlama faaliyetlerini yapmaktadırlar.

Uygun fiyatlı ilaçlama faaliyetlerimizi satın almak web sayfamızı inceleyebilir ve firmamızı arayabilirsiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88