Kanlıca Böcek İlaçlama

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize profesyonel bir anlayış ile hizmet sunan firmamız ilaçlamada kullandığı ekipman ve yöntemler ile sorunları kökünden çözmektedir. Böcek ilaçlama konusunda profesyonel ekipler ile çalışarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ön planda tutuyor ve sizlere en iyisini sunuyoruz. Kullandığımız yöntemler sayesinde evleriniz ve işyerlerinizdeki haşere sorununu kalıcı olarak çözüyor ve sizlere daha temiz bir ortam sunuyoruz.

Temel prensibimiz sunduğumuz hizmetlerde kalite ve bunun devamının sağlanmasıdır. Kanlıca böcek ilaçlama olarak birçok alanda yapmış olduğumuz yenilikler ile kendimizi geliştiriyoruz. Sahip olduğumuz geniş vizyon sayesinde birçok teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek bu yenilikleri firmamız bünyesine dahil ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Firma olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bizleri aradığınızda operatörlerimiz sizleri karşılayacak ve nasıl bir haşere sorununuz olduğunu sizlere soracaklardır. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere farklı çözüm yolları üretilecektir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ziraat mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz gerekli hazırlıkları yaparak ilaçlama metoduna karar verecek ve ilaçlama aşamasına başlayacaklardır.

Gerekli hazırlıklar yapılarak ilaçlama aşamasına karar verildikten sonra uzman ekiplerimiz ilaçlama işlemine başlayacaklardır. İlaçlama en önemli aşama olduğu için bu işlem uzman ekipler tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. İlaçlama işleminden sonra sorunun devam edip etmediği kontrol edilir. Sorunun tamamen ortadan kalktığına emin olunduktan sonra sizlere gerekli bilgiler verilir. Siz de haşere sorunlarından kesin ve sorunsuz bir şekilde kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88