İstinye Böcek İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarına girmesi hijyen kuralları açısında uygun değildir. Farklı hastalıklar taşıyabilirler. Bunların birçoğu bulaşıcı hastalıklardır. Aynı zamanda bıraktıkları toksinlerle de sağlık açısından tehdit oluşturmaktadırlar.

Yaşam Alanındaki Zararlılar

Her tür böcek ve haşere ile mücadelede İstinye böcek ilaçlama uzman ekipleri ile hizmet sunmaktadır. Böcek ve haşerelerin olası yerleştikleri bölgeden başlayarak tüm alana uygulama yapılmaktadır. Zararlıların bıraktıkları yumurtaların da yok edilmesi amaçlanarak uygun ilaç ve miktarlar ayarlanmaktadır. Metrekare oranında ilaç ayarlaması yapılarak tüm alana uygulanır. Her türlü zararlı ile mücadelede profesyonel yardım almak size büyük fayda sağlayacaktır.

Özellikle bazı haşere türleri evrimleşerek dayanıklılık kazanmıştır. Türe uygun olan haşere ilaçlama uygulamak önemlidir. Alanda görülen böcek ve haşere türü tespit edilerek ilaçlama yapılmaktadır. Deneyimli ekiplerin yapmış olduğu böcek ilaçlama sonrasında tüm izleri yok olacaktır. Uygun dozlarda ilaçlama yapılarak bırakmış oldukları yumurtalarında etkisiz hale gelmesi sağlanmaktadır. ilaçlama sırasında Sağlık Bakanlığının da uygun gördüğü ürünler kullanılmaktadır.

Böcek ve zararlı haşereler en kısa sürede yaşam ortamından uzaklaştırılmalıdır. Ayrıca bırakmış oldukları yumurtalarında yok edilmesi tam temizlenme açısından önemlidir. Bireysel mücadele ile bu mümkün değildir. Anatomileri gereği çok hızlı ürerler. Kısa sürede fazla sayıda yumurta bırakmaktadırlar. Bu nedenle olası yumurtalar ve larvaların göz önüne alınarak alan profesyonel anlamda temizlenmelidir. Alanında uzmanlaşmış deneyimli firmamız tarafından güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır. Böcek ve haşerelerle mücadelede uzman ekiplerimizle kısa sürede zararlılardan kurtulabilirsiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88