Proje Açıklaması

Otel ilaçlama

Otel İlaçlama

Oteller haşere ve böceklerin sıkça ürediği ve çoğaldığı mekanlardır. Haşerelerin otellerde çoğalmak için buldukları alanlar, üremeleri için elverişli alanlardır. Böceklerin aradıkları sıcaklıkları rahatlıkla bulabilecekleri oteller, akar, tahtakurusu, örümcek, gümüş böceği gibi birçok haşerenin rahatlıkla üreyebildiği ve kısa sürede çoğalarak koloni haline gelebildiği büyük mekanlardır.

Büyük otellerde özellikle insanların döküntüleri ve atıkları ile beslenen canlılar daha kolay çoğalmaktadırlar. Çünkü otellerde kısa sürede çok fazla insan konaklama amaçlı bulunmaktadır. Bu nedenle otel ilaçlama işlerinin profesyonel olarak ilaçlama faaliyetlerini sürdüren bir firmaya yaptırılması son derece önemlidir.

Böcek İlaçlamada Bilimsel Teknik ve Tespitler

Firmamız böcek ilaçlama firması olarak oteller de dahil olmak üzere insanların yoğun olarak bulunduğu ve yüksek oranda bir devirdaimin yaşandığı alanları ilaçlamada son derece başarılı bir firmadır.

İlaçlama teknikleri ve donanımları sayesinde hızlı ve güvenilir ilaçlamanın adresi olan firmamız haşere ilaçlama konusunda Türkiye’nin sayılı firmaları arasındadır. Başarılı ve teknik yeterliliğe sahip çalışanlarımız sayesinde otellerde yaşayan zararlı bakteri, akar, virüs ve diğer canlıların tespiti kısa sürede yapılmaktadır.

Tespiti yapılan zararlı canlılar için uygun olarak üretilmiş ilaçlar belirlenerek ilaçlama faaliyetine başlanmaktadır. Yapılan ilaçlama faaliyetlerinde etkili ve uygun ilaçlar kadar malzeme ve ekipmanlar da ilaçlanan alanın yapısına uygun olarak belirlenmektedir. Hızlılık ve etkinlik söz konusu olduğunda tercih edilecek ekipman ve malzemeler bu yönde tercih edilir ve ilaçlama faaliyeti bu malzeme ve ekipmanlarla yapılır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88