Proje Açıklaması

Okul ilaçlama

Okul İlaçlama

En güvenilir ve başarılı yöntemleri tercih ederek sunduğumuz böcek ilaçlama hizmetlerimizi her büyüklükte mekan için gerçekleştirebilmekteyiz. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama çalışmalarımız ile daima memnuniyet garantili işlere imza atmaktayız.

Haşere İlaçlama Hizmeti

Her zaman yenilikçi anlayış ile haşere ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, her talebe ve ihtiyaca en hızlı yanıtları vermektedir. Kullandığımız ilaçların hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Kokusuz ilaçlama yöntemlerimiz ile birlikte sağlığınıza zarar vermeden en az sürede çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

Haşere ilaçlama hizmetlerinde gerekli tüm ruhsatlara sahip olan firmamız, en garantili yollar ile yaşam alanlarınızı böceklerden temizlemektedir. Haşere ilaçlama hizmetlerimiz ile ilgili 7/24 detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Okul İlaçlama Çalışması

Okulları istila eden böcekler, insan sağlığı için ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Bir çok mikrobu ve virüsü de beraberinde getiren böceklerin zaman kaybetmeden yok edilmesi büyük önem taşıyor.

Uzman ekibimiz ile birlikte okullarda oluşan böcekleri tek seferde yok edebilmekteyiz. Hazırlanmış olan planlamaya en uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz okul ilaçlama hizmetlerimiz sonrasında tüm haşere ve böceklerden kurtulabilme şansı elde edebilirsiniz.

Uzun yıllardan beri böcek ilaçlama hizmetlerine hız kesmeden devam eden firmamız, daha hijyenik ve sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlıyor. Okul ilaçlama hizmetlerimizi garantili olarak ve en ekonomik fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Okul Anaokulu ilaçlama talepleriniz için her zaman bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88