Proje Açıklaması

İş yeri ilaçlama

İşyeri İlaçlama

Eğer ilaçlanmasını istediğiniz bir işyeriniz varsa işyeri ilaçlama faaliyetleri yapan firmamız ile irtibata geçebilir ve binalarımızın ilaçlanmasını sağlayabilirsiniz. Küçük ve büyük çaplı, çok katlı ve az katlı bütün ofis işyeri ilaçlanmasında profesyonel çalışmalar sürdürüyoruz. Firmamız, ilaçlama faaliyetlerinde bilimsel teknik ve yöntemleri kullanmaktadır. İlaçlanacak alanın büyüklüğünün yanısıra alanda bulunan zararlı böcek veya haşerelerin neler olduğu da firmamız tarafından ilaçlama faaliyeti öncesinde tespit edilmektedir.

Yapılan analiz çalışması sonucunda binalarda bulunan ve yayılan böceklerin veya haşerelerin cinsine göre kullanılması gereken ilaca karar verilir. Haşere ilaçlama amacıyla belirlenen ilaç, uygun doz ve seviyede ayarlanarak ilaçlama amacıyla kullanılan aletlere doldurulur. Püskürtmeli bir mekanizmaya sahip olan ilaçlama makineleri, kısa sürede büyük alanlarda ilaçlama yapmaya elverişli olarak üretilmişlerdir.

Böcek İlaçlamada Firmamızın Farkı

Böcek ilaçlama amacı ile üretilen bu aletler yapılacak ilaçlamanın mahiyetine ve türüne uygun olarak ilaçlama yapmak konusunda da elverişli ürünlerdir. Ne kadar ilaç kullanılacağı ve püskürtme sırasında sıkılacak olan ilacın hangi düzeyde olması gerektiği önceden belirlenmekte ve bu makineler sayesinde belirlenen düzeyde püskürtülerek ilaçlama yapılmaktadır.

 İşyeri İlaçlama Neden Önemlidir?

Firmamız, teknik ve yöntem olarak ilaçlama işlemlerinde gelişmiş ilaçlama makineleri kullanmaktadır. Bu makineler sayesinde ilaçlama yapılan büyük binalar kısa sürede ilaçlanmakta ve tüm haşerelerden arındırılmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyecek düzeyde olan ilaçlar ile yapılan ilaçlama faaliyetlerinden sonra binalardaki diğer iş ve faaliyetler ara verilmeksizin sürdürülebilmektedir.

Firmamızı arayarak haşere ilaçlama faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88