Proje Açıklaması

Gemi ilaçlama

Gemi İlaçlama

İlaçlama işlemleri, ilaçlama yapılan haşere veya böceklerin özelliği ve türü baz alınarak gruplandırıldığı gibi ilaçlanan alanın türü ve özelliği baz alınarak da gruplandırılmaktadır. Evler, işyerleri, büyük ve küçük firmalar, yüksek ve az katlı binalar gibi gruplandırmalar yaparak ilaçlama faaliyetlerini organize etmek mümkündür. Ancak hareket eden veya denizde yüzen vasıtalar olarak yapılacak gruplandırmalar daha farklı nitelikte ilaçlama alanları olarak gruplandırılırlar. Gemi ilaçlama konusu teknik bilgi ve donanım olarak da farklılıklar içermektedir.

Daha fazla detay ve uygulama gerektiren gemi ilaçlama faaliyeti firmamız tarafından başarılı bir şekilde yapılabilen işler arasındadır. Gemilerde üreyen ve çoğalan tüm canlıların en iyi şekilde tespit edilerek bu canlılara yönelik olarak ilaçlama yapılması firmamızın uzman ve profesyonel çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Gemi İlaçlamada Profesyonel Tespit ve Çözümler

Küçük çaplı ve büyük çaplı gemilerde yapılacak ilaçlama faaliyetleri için firmamız yeterli sayıdaki personeli ile çalışmakta ve ilaçlamayı hızlı şekilde bitirmektedir. Gemilerin ilaçlanması gereken alanların belirlenmesi, bu alanlarda kullanılacak ilacın dozu ve seviyesi, kullanılacak araç gerece karar verilmesi ve kullanılması firmamız çalışanları tarafından başarılı şekilde belirlenen konular arasındadır. Belirlenen özellikte ve nitelikteki ilaçlar ve malzemeler ile yapılan ilaçlama işlemleri böcek ilaçlama konusunda yüzde yüz başarı sağlamaktadır.

Gemilerde bulunan zararları canlı ve haşere ilaçlama işlemleri için firmamızla irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede talep edilen gemilerde ilaçlama yapılarak haşerelerden arındırılmaktadır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88