Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri altı farklı familyada 5000’e yakın türü bulunmaktadır. Kutup soğukları olmamak şartıyla her yerde yaşayabilirler. Hamam böceklerinin yapıları dayanıklıdır ve çok hızlı üreyebilme özelliğine sahiplerdir. Hamam böcekleri sıcak ve karanlık ortamlarda ortaya çıkarlar. İnsanların yediği her besin ile beslenebilirler.

Fakat en önemli besinleri ahşaplar, ölü böcekler, kağıtlar, bezler, tatlılar ve sabunlardır. Bulundukları her delikten girebilen ve genellikle yaz aylarında ortaya çıkan haşere böceklerdir. Bulunan ortamların hijyen kurallarına uygun temizlenmemesi veya gıdaların ortada bırakılması haşere böceklerin ortaya çıkmasına etken sebeplerden birkaçıdır.

Haşere Böceklerin Temizlenmesi

Hamam böcekleri insanlara doğrudan zarar vermezler. Fakat en kuytu ve kirli bölgelerde yaşamaları, tuvalet banyo giderlerinde bulunmaları sebebiyle birçok mikrobun taşıyıcısı olurlar. Marketlerde satılan böcek ilaçları ise bazı durumlarda etki etmemektedir. Çünkü bu böcekler yumurtalarını en kuytu köşelere ve korunaklı bölgelere bırakırlar. Ayrıca kendi vücutlarına oranla daha küçük yerlerde de saklanabilmektedirler.

Bu sebeple bu maddeler böceklerin bulunduğu yerlere ulaşamaz ve tekrar üremelerine sebebiyet verir. Hijyen kurallarına göre temizlik yapılması da böcekleri yok etmeye yetmez. Bu sebeple hamam böceklerinin temizlenmesi amatör uygulamaları aşan bir durumdur. Hamam böceği ilaçlama firmaları böyle durumlarda insanları kesin çözüme kavuşturur.

Haşere ilaçlama rahatsız edici hamam böceklerinden kurtulmak için bir çözümdür. Bu ilaçlama ile hedef dışı canlılara ve çevreye zarar verilmeden haşere böceklerden kurtulabilir, hamam böcekleri yok edilebilir.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

– Eğitimli böcek ilaçlama teknisyenleri ile yapılmalıdır.

– Müşteri detaylı bilgilendirilmelidir.

– Her alan detaylı olarak incelenmelidir.

– Hedef canlı dışında başka bir canlıya zarar vermeyecek ilaçlar kullanılmalıdır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88