Güve İlaçlama

Güveler odunlara, kumaşlara veya kürk gibi giysilere musallat olan böcek ve kurtçuklara verilen isimdir. Görünüş olarak kelebeğe benzerler. Polen taşıyıcı veya kan emici gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Çoğu insana doğrudan bir etkisi bulunmamaktadır. Fakat eşyalara veya çeşitli giysilere zararı dokunması sebebiyle haşere ilaçlama hizmeti mutlaka alınmalıdır.

Güveler yün, ipek, kürk, deri gibi materyalleri veya mobilya döşemelerini yiyerek zarar verirler. Bu işlemleri yaparken de kendi varlıklarını hiç hissettirmezler. Bu sebeple firmamızın güve ilaçlama hizmeti ile güve veya böceklerden kurtulmak mümkündür.

Güveler diğer böceklere göre herhangi bir bakteri taşımazlar ve sağlıksız bir durum oluşturmazlar. Fakat çoğu kelebek ve güve larvalarını kitaplara veya giyim ürünlerine bırakır ve bu durum eşyalara zarar verir. Evlerde veya iş yerlerinde bulunan güveler halılara, giysilere ve diğer giyim ürünlerine yerleşirler ise zarar verirler. Güve tırtıllar ipek veya pamuk gibi doğal malzemelerin içerisinde bulunan proteini yiyerek hasara sebebiyet vermektedirler. Böyle durumların oluşmaması için firmamızı arayarak böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Güve İlaçlama

Evlere istila eden 2 tür güve bulunmaktadır. Bunlar giysi ve gıda güveleridir. Güvelerden kurtulmak için ilk olarak güvenin türünün doğru tespit edilmesi gerekir. Gıda güveleri üretim yapan tesisler için zarara sebebiyet verirler. Hammaddelere ve paketli gıdalara zarar veren güveler müşteriler tarafından da olumsuz etkilenmektedir. Giysi güveleri ise kıyafet üreten firmalar için büyük bir sorun oluşturmaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında firmamızın ilaçlama teknisyenleri ile ev veya iş yerinde bulunan güvelerin türü tespit edilir ve güve sorununun çözülmesi için etkili bir yöntem uygulanır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88