Florya Böcek İlaçlama

Ülkemizin iklim koşulları ve her geçen gün inşaat sektörüne ait artan alt yapı çalışmaları günümüzde haşere ve böcek ile mücadele edilmesini eskiye göre daha da gerekli kılmaktadır. Böcek ve bilumum haşere kendilerine yaşam alanları aramakta ve tabi ki en çok gıdanın bulunduğu insan yaşam alanlarına hücum etmektedirler.

Eski Yöntemler Değil, Yeni VE Bilimsel Yöntemler Tercih Edilmeli

Böcek ve haşere ile savaşta başarıya ulaşmanın yolu çağımızın getirdiği yeni ve bilimsel yollar ile savaşmaktır. Eskiden yapılan böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama yöntemleri bir tür ile savaşır iken başka bir tür böcek veya haşarıyı yaşam alanıza toplamak gibi vahim sonuçlar doğurabilmekte idi. İstanbul Böcek İlaçlama

Önce İnsan Ve Özellikle Çocuk Sağlığı

Özellikle çocukların ve yetişkinlerin, dostlarımız evcil hayvanların ilaçların getirebileceği zararlardan korunması için tüm önlemler alınmalıdır.

İlaçlama Bölgesinden Çocukları Uzaklaştırın

Çocuk, yetişkin ve hayvanların söz konusu ortamdan uzaklaştırmak gerekir.

Tüm yiyecek, gıda ve gıda kapları izole edilip ilaç ile teması kesilmelidir. Sağlık Bakanlığınca onaylı, almış ilaçların kullanılması tercih edilmelidir.

İlaçlama sonunda prosedürde yazan izahata göre hareket edilmeli ve ilaçlanan alanda son derece itinalı bir temizlik yapılmalıdır.

Florya gelişen yapısı ile yeni inşaatların ve alt yapı çalışmalarının yoğun olduğu bir bölgemizdir. Florya sakinlerinin yıllardır kanayan yarası olan böcek ve haşere sorunlarına uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile hizmet veren Florya böcek ilaçlama size bir telefon kadar uzaklıktadır.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88