Çıyan İlaçlama

Çıyan olarak adlandırılan, kırk ayak olarak da bilinen böcekler en tehlikeli haşareler arasındadır. Kolay üreyebilen, üreme zemini bulduğunda hızlı şekilde çoğalabilen bu haşereler, insan sağlığı için de zararlı olabilmektedir. Alllerjik reaksiyonlar başta olmak üzere diğer cilt hastalıklarına sebebiyet verecek ısırma vakaları, bu böcek türünün tehlikeli bir tür olduğunu göstermektedir.

Çıyan ilaçlama faaliyetini gerekli kılan bu durum, çıyanların görüntülerindeki korkunçlukla pekişmektedir. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde veya bölümlerde bu canlıların olması hem ruh sağlığını olumsuz etkilemektedir hem de çocukların çok daha tehlikeli sorunlarla başbaşa kalmasına neden olabilmektedir.

Çıyan Nasıl Bir Canlıdır?

Çiyan sürüngenimsi bir gövdeye sahip olmasına rağmen ayakları bulunan bir canlıdır. Kırk ayak denilmesinin en önemli sebebi ayaklarının toplamda kırk sayısına yakın bir sayıda olmasından kaynaklanmaktadır. Yumuşakçalardan olan bu canlı, tiksinti uyandırıcı aynı zamanda zararlı haşerelerdendir.

Çıyan Nasıl İlaçlanmalıdır?

 Böcek ilaçlama konusunda bilinmesi gerekenlere haiz olan çalışanlarımız ilaçların doz ve derecesini en iyi şekilde ayarlayarak çıyanların öldürülmesi ve yok edilmesini sağlamaktadır.

Haşere ilaçlama için kullanılması gereken araç ve gereçler kullanılarak insanlara zarar vermeden sadece çıyanların yok edilmesi sağlanmaktadır. İçerik olarak sadece çıyanların yok edilmesi için kullanılan ilaçlar kullanılmakta böylece insan dahil başka canlıların zarar görmesi tamamen önlenmektedir.

Firmamızın web sayfasını ziyaret ederek veya firmamızla görüşerek verdiğimiz hizmetleri satın alabilir ve yaşadığınız ya da çalıştığınız yerlerdeki çıyanların varlığından kurtulabilirsiniz.

HİZMET ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ANADOLU YAKASI AVRUPA YAKASI
0534 311 50 00 0539 228 82 57
0216 307 12 35 0212 451 28 88